Nacházíte se: UniMark » O společnosti

O společnosti

Představení naší společnosti>>

Full service - reklamní studio, grafické studio, tiskárna

UniMark je reklamní agentura, grafické studio a tiskárna, poskytující komplexní řešení v oblasti reklamní propagace, internetových řešení, grafických návrhů a tiskových služeb pro firmy za účelem měřitelného marketingového přínosu. Samozřejmostí našeho reklamního a grafického studia je osobitá a kreativní tvorba grafických návrhů se smyslem i pro ten nejmenší detail, přehlednost, jednoduchou strukturu a intuitivní ovládání. Grafické návrhy, ať už webdesign, reklamní materiály či jiné prezentace vytvoříme dle Vašich požadavků s ohledem na firemní identitu i technologické a finanční možnosti. Při naší práci využíváme nejnovější trendy kreativních technologií a tím pomáháme tuzemským i zahraničním klientům v jejich růstu a posílení prestiže.

Prezentace v tisku za nízké ceny

Díky vlastnímu zázemí s nejmodernějšími stroji na tisk různých tiskovin, samolepek, bannerů, vlajek, dále velkým skladovým zásobám reklamních předmětů a prezentačních systémů s více než 4000 položkami a díky spolupráci s dalšími specializovanými výrobci v oblasti reklamy, jsme připraveni veškeré naše služby realizovat až do úplného konce. Vzhledem k extenzivním odběrům u našich dodavatelů, jsou naše ceny produktů nesmírně nižší, oproti přímému oslovení jednotlivých specializovaných výrobců a dodavatelů.

Dlouhodobá spolupráce

Každému klientovi poskytujeme nadstandard oproti jeho očekávání. Věříme v hodnotu dlouhodobého vztahu, v rámci kterého měníme komunikaci z formální na přátelskou. Takový přístup má pro naše klienty maximální efektivnost a návratnost investic.

Spokojenost a úspora

Naše organizační kultura pomocí této politiky umožňuje našim zákazníkům optimalizovat a zjednodušovat nákupní proces, což vede v konečném důsledku k nezanedbatelným úsporám. Spokojenost našich stávajících zákazníků i neustále narůstající počet těch nových je potvrzením správnosti této myšlenky.

Nemám účet, chci se zaregistrovat.