Nacházíte se: UniMark » O společnosti

O společnosti

Představení naší společnosti>>

UniMark je společnost poskytující komplexní řešení v oblasti reklamní propagace a tiskových služeb pro firmy za účelem měřitelného marketingového přínosu. Samozřejmostí je také grafické studio, ve kterém klademe důraz na osobitou a kreativní tvorbu se smyslem i pro ten nejmenší detail, přehlednost, jednoduchou strukturu a intuitivní ovládání. Naše práce nás baví a využíváme při ní nejnovější trendy a špičkové stroje. Tím pomáháme našim klientům v jejich růstu a posílení prestiže, protože čím úspěšnější jsou naši zákazníci, tím úspěšnější jsme i my.  

Komplexní výroba pod jednou střechou

Ve výrobě a skladu pracujeme v nepřetržitém provozu a díky vlastnímu zázemí s nejmodernějšími stroji na tisk různých tiskovin, samolepek, bannerů, vlajek, potisk reklamních předmětů a také velkým skladovým zásobám reklamních předmětů a prezentačních systémů s více jak 17.000 položkami, jsme připraveni veškeré Vaše objednávky realizovat rychle a efektivně.

Dlouhodobá spolupráce

Každému klientovi poskytujeme nadstandard oproti jeho očekávání. Věříme v hodnotu dlouhodobého vztahu, v rámci kterého měníme komunikaci z formální na přátelskou. Takový přístup má pro naše klienty maximální efektivnost a návratnost investic.

Spokojenost a úspora

Naše organizační kultura pomocí této politiky umožňuje našim zákazníkům optimalizovat a zjednodušovat nákupní proces, což vede v konečném důsledku k nezanedbatelným úsporám. Spokojenost našich stávajících zákazníků i neustále narůstající počet těch nových je potvrzením správnosti této myšlenky.

Nemám účet, chci se zaregistrovat.