Nacházíte se: UniMark » Aktuality » Obecné novinky » Nový e-shop reklamních předmětů www.unipresent.cz

Obecné novinky

28/03 2022

Navštivte náš nový e-shop reklamních předmětů www.unipresent.cz

B2B e-commerce je v poslední době velmi na vzestupu. Firmy se začaly svižným tempem obracet směrem k digitálním technologiím, což je pro nás silným motorem k neustálému rozvoji. U reklamních předmětů to platí dvojnásob, protože nabídka produktů v tomto odvětví se mění a rozrůstá každým dnem. Pro další rozvoj jsme tento segment museli zcela oddělit od našich stávajících stránek, abychom vám mohli nabídnout mnohem větší přehlednost a více profesionálních funkcí.

Rádi bychom Vás proto pozvali na náš nový e-shop zaměřen na reklamní předměty pro firmy. Spotřebitelé mohou reklamní dárky nadále kupovat na našich stránkách www.unimark.cz a samozřejmě i firmy, pokud by jim nové stránky nevyhovovaly.

Na tomto novém e-shopu reklamních předmětů naleznete nejen mnohem propracovanější on-line kalkulačku potisku, rozšířenější filtrování, přehlednou skladovou dostupnost, ale nově především on-line vizualizaci loga na více jak 80% reklamních předmětů.

Jděte na www.unipresent.cz a jednoduše na stránkách nahrajte své logo, které se Vám okamžitě zobrazí na reklamních předmětech jak ve výpisu zboží, tak v detailu produktu. U mnoha reklamních předmětů je samozřejmě možnost potisku na více pozic, ale věříme, že tento náhled Vašeho loga na nejčastěji používané tiskové pozice je tím pravým wow efektem, který ještě více umocní váš snadnější, přehlednější a rychlejší výběr toho správného reklamního dárku.

Navázali jsme také spolupráci s dalšími dodavateli po celé Evropě a díky tomu vám na novém e-shopu nabízíme přes 50.000 produktů reklamních předmětů. Od levných na běžnou propagaci až po exkluzivní dárky, kterými můžete obdarovat ty nejvzácnější klienty nebo zaměstnance.

Věříme, že se vám naše nové stránky zaměřené na prodej reklamních předmětů budou líbit a těšíme se na další spolupráci.

zpět do archivu

Nemám účet, chci se zaregistrovat.