Nacházíte se: UniMark » Výroba reklamy / UniAdvert » Lepicí pásky

Lepicí pásky

Potištěné páskyPotištěné pásky jsou velmi levná a kvalitní ochrana vlastních výrobků, ale také skvělá reklama. Lepivá vrstva zaručí pevné spojení s kartonáží. 

Lepicí BOPP potištěné pásky vyrábíme na základních podkladových barvách – bílá, transparentní a havana (hnědá), ale můžeme nabídnout i potisk na stříbrné podkladové barvě. Samotný potisk je pak určen vzorníkem Pantone. Nejpoužívanější rozměry – šíře 50 mm a návin 66m. Dále nabízíme šíře 25mm, 38mm a 75mm.

Ceník potištěných lepicích pásek

 Pro získání nejlepší ceny potištěné lepicí pásky nás kontaktujte s Vaší poptávkou.

Kontaktujte nás s Vašimi požadavky, vypracujeme Vám individuální nabídku.

Pásky mají nejlepší lepivé vlastnosti při tzv. pokojové teplotě - nad 18 C. S klesající teplotou se i lepivosti snižují. Pro lepší průnik lepidla do povrchové vrstvy kartonáže je lepší na nalepenou pásku vyvinout tlak a tak zvýšit její okamžitou přilnavost. Jednak vytlačíme vzduchové bubliny a jednak je lepidlo tlakem mírně zahřáté a může proniknout do papíru.

Potisk pásek pak zajišťuje to, že je kartonáž odlišena od ostatní masy zboží. To znamená i vyšší bezpečnost, protože náhradní pásku s identickým potiskem na přelepení po násilném vniknutí do kartonáže je velmi složité si obstarat.

Potisk je velmi důležitý i při identifikaci zboží ve velkoskladech. Rychlejší orientace je pak výhoda pro všechny, kteří s těmito materiály dále manipulují.

Nejdůležitější faktor je však jistě velmi levná reklama. Při minimálních nákladech dostáváte velké množství reklamního materiálu, který můžete využít na kartonáž, ale i na dopisy, označení strojů, nábytku apod.

Nemám účet, chci se zaregistrovat.