Nacházíte se: UniMark » Webdesign / UniWebs

Webdesign / UniWebs

Internetové řešení na míru

Internet je dnes už běžným pracovním prostředkem, který usnadňuje a urychluje vyhledávání informací z celého světa a ze všech odvětví lidské činnosti. Internetové stránky jsou Vaší výkladní skříní, která Vás představuje nejširší veřejnosti a může sehrát důležitou roli u potencionálních zákazníků při výběru právě Vašich služeb.
Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti Internetových prezentací. Od poradenského servisu, grafického návrhu až po realizace www stránek, včetně oživení domény a zajištění optimálního prezentačního prostoru. U každého projektu preferujeme individuální přístup, s cílem najít nejoptimálnější řešení právě pro Vás. Naše nabídka obnáší kompletní internetový sortiment od malých www stránek, přes velké databázové projekty, portály a internetové obchody.

V současné době nepřijímáme nové zakázky v oblasti tvorby internetových stránek, neboť se dlouhodobě specializujeme na správu internetových projektů našich stálých klientů a naše aktuální kapacity jsou plně využity. Nicméně rádi Vám poskytneme kontakty na jiná renomovaná studia, která nabízejí kvalitní služby v této oblasti.
Nemám účet, chci se zaregistrovat.