Nacházíte se: UniMark » Tiskárna / UniPrint » Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk

Tiskneme

Podívejte se na náš katalog produktů velkoformátového tisku zde. Tiskneme Bannery, samolepky, billboardy, vlajky, mesh, plakáty, atd.

Dodání zpravidla do 2-5 pracovních dní (dle vytíženosti a rozsahu zakázky).

Kvalitní tisk

Zakládáme si na kvalitě tisku, proto jsou naše stroje perfektně kalibrovány, pravidelně servisovány a profily nastaveny přesně na námi používané materiály. Tiskneme především ve fotokvalitě. Používáme pouze osvědčené a kvalitní materiály. I přes to všechno, vzhledem k vysoké produktivitě, jsme schopni vám nabídnout velice zajímavé ceny.

Bannery

V případě potřeby svaříme jednotlivé pláty banneru do libovolné velikosti.
Tvar banneru může mít i specifický tvar, například trojúhelníkovitý pro umístění do štítu domu, s výřezy pro okna apod. Veškeré výrobky banneru jsou opatřeny výztužným lemem a kroužky pro uchycení s roztečí dle požadavku. Svařování a lemování provádíme pomocí profesionální svářečky Leister Uniplan E a ke kroužkování používáme automatickou kroužkovačku s kapacitou 1500 oček za hodinu. Díky těmto špičkovým strojům, se kterými je čas snížen na minimum, poskytujeme tuto službu jako nadstandard zdarma!

Samolepky

Samolepky tiskneme ve fotokvalitě převážně na tiskárně Mimaki CJV-300 160cm. Dle požadavku je možná lesklá nebo matná laminace. Poté může být finální produkt vyřezán na profesionálním řezacím plotteru Graphtec 8000 a ve finále, pokud je třeba, je potištěná role naformátována na elektrické rolové řezačce Neolt na požadované archy.
Standardně tiskneme na 2 leté nebo 5 leté folie lesk nebo mat a také na čirou folii.

Laminace

Veškeré motivy dle požadavku laminujeme na plně automatizovaném stroji KALA Master šíře 160 cm s vyhřívaným válcem. Cílem laminace je zejména ochrana tisků proti poškrábání a proti UV záření. Laminací se prodlužuje životnost tisků vlivem snížení dopadu UV záření až na dvojnásobek a navíc dochází k výraznému zvýšení barevnosti motivu.

Podlahová grafika

Tiskneme na odstranitelnou podlahovou fólii Mac-Tac s ne-permanentním lepidlem. V případě nutnosti životnosti až do 1 roku je potřeba výsledný produkt ještě zalaminovat, většinou protiskluzovým nášlapným laminem Mac-Tac s matným povrchem. Samozřejmostí je automatizovaný obřez do libovolného tvaru. Cenu zašleme na základě vaší poptávky.

Výkonný RIPovací software

Chcete mít každou reklamní plochu jinou? Díky výkonnému a optimalizovanému RIPovacímu softwaru zvládneme tyto služby hravě, proto ceny se odvíjí skutečně od metru, nikoliv od počtu různých grafik. Služby jako je např. rozřez samolepek na jednotlivé na sebe navazující panely pro nás není žádný problém.

Nemám účet, chci se zaregistrovat.