Nacházíte se: UniMark » Aktuality » Obecné novinky » Nový Věrnostní program

Obecné novinky

11/01 2010

Připravili jsme pro Vás zcela nový Věrnostní program Cheapdeisgn. ve kterém naleznete celou řadu dárků z oblasti elektroniky, šperků, bytových doplňků.

V našem věrnostním programu naleznete celou řadu dárků z oblasti elektroniky, šperků, bytových doplňků, atd. bytových doplňků, atd.


Získávání bodů
Pokud máte zájem získávat body za vaše objednávky a proměnit je za dárky v našem věrnostním programu, je zapotřebí se registrovat na stránkách věrnostního programu. Registrace je velmi jednoduchá a rychlá. Po registraci vám bude po každé objednávce připsán ve věrnostním programu aktuální počet bodů.
• Za každých 100,- Kč bez DPH nákupu získáváte 1 bod.
• Vyfakturované částky se kumulují a body se načítají z celkového dosaženého obratu zákazníka.

Upozornění
Abyste získali body za vaše objednávky zpětně za aktuální rok, je zapotřebí se registrovat do 31. 12. aktuálního roku. Pokud se registrujete do 31. 12. aktuálního roku, budou vám připsány body zpětně za veškeré vaše objednávky v aktuálním roce a přepsány i do roku následujícího. Pokud byste se registrovali až v roce následujícím, tak vám nebudou připsány body za vaše objednávky v roce minulém, ale pouze v roce aktuálním!!

Veškeré podrobné informace a podmínky věrnostního programu naleznete v sekci Věrnostní program.

Věříme, že Vám tento malý benefit ještě více zpříjemní nakupování v naší společnosti a těšíme se na další spolupráci.

zpět do archivu

Nemám účet, chci se zaregistrovat.