Nacházíte se: UniMark » Aktuality » Obecné novinky » OTEVŘENO - DŮLEŽITÉ INFORMACE

Obecné novinky

14/03 2020

Vážení obchodní přátelé, v souvislosti s aktuálním vyhlášením nouzového stavu vlády České republiky máme stále otevřeno, ale zavádíme tato bezpečnostní opatření:

- Nejsou možné jakékoliv osobní odběry - maloobchodní prodej. U velkoobchodního prodeje po předchozí domluvě.

- Nezasíláme zboží do tzv. Parcel shopů (tj. osobní odběr ve vybrané prodejně).

- Nejsou možné jakékoliv osobní schůzky.

- Objednané zboží zasíláme pouze prostřednictvím spediční firmy GLS nebo do vybraných firem zaváží pod přísnými bezpečnostními opatřeními naše firma bez osobního kontaktu odbavení.

- Není možná platba v hotovosti nebo na dobírku (akceptujeme pouze platbu předem na účet nebo vybraným firmám příkazem se splatností.

- Příjem i výdej zboží v naší společnosti probíhá bez přímého osobního kontaktu s řidičem.

- Řidiči jsou povinni mít při příjmu zboží nasazenou ochrannou roušku a rukavice.

- Pohyb v jiných prostorách naší společnosti je přísně zakázán!

Vzhledem k situaci na hranicích (hraniční kontroly), jsou zpožděny termíny dodání do našich skladů. Většina objednávek reklamních předmětů bude aktuálně doručena se zpožděním 2-3 dny oproti plánovanému termínu doručení.

Objednávky jsou možné pouze přes e-shop, e-mailem nebo telefonicky. Jakékoliv objednávky přes e-shop, které nebudou splňovat výše uvedená opatření (např. bude zaslaná objednávka na dobírku), budeme Vás telefonicky kontaktovat a objednávku společně upravíme tak, aby splňovala výše uvedená opatření.

Je důležité, aby ekonomická aktivita nezpomalovala, nebo pokud možno, co nejméně, ale zdraví máme jen jedno, proto věříme, že tato opatření zabrání dalšímu rozšiřování koronaviru a tuto nelehkou aktuální situaci společně zvládneme a brzy se vše vrátí do standardních kolejí.

Děkujeme za pochopení.

zpět do archivu

Nemám účet, chci se zaregistrovat.