Nacházíte se: UniMark » Aktuality » UniAdvert / Výroba reklamy » Velkoformátový tisk ve fotokvalitě za nízké ceny

UniAdvert / Výroba reklamy

04/02 2010

Tiskneme bannery, samolepky, billboardy, vlajky, mesh, plakáty, atd. Tiskneme na 5 strojích s celkovou maximální kapacitou 150 m2 za hodinu, 3600m2 denně. Díky tomu jsme výrazně snížili ceny tisku!

V naší dceřinné společnosti UniExpo jsme zakoupili nové strojové vybavení, díky kterým urychlíme dodání, zlepšíme kvalitu tisku a rozšíříme portfolio služeb. Stroje jsou umístěny ve společnosti UniExpo v Praze, proto je možnost osobního odběru i v Praze.

1. Tiskárna Mutoh Valuejet 1614 - Pro tisky určené do interiéru používáme novou tiskárnu Mutoh Valuejet 1614 s technologií I2 (technologie, která nezpůsobuje pruhování). U této tiskárny používáme EKO solventními inkousty Ultra, které nemají žádný „zápach“ a proto jsou tyto tisky vhodné do interiéru (výdrž až 3 roky v interiéru bez laminace). Na této tiskárně tiskneme ve fotokvalitě 720 nebo 1440dpi (dle materiálu).

2. Tiskárna Mutoh Spitfire Extreme - Pro exteriér používáme tiskárnu Mutoh Spitfire Extreme s technologií I2 (technologie, která nezpůsobuje pruhování), U této tiskárny používáme solventními inkousty s výdrží až 3 roky v exteriéru bez laminace (s laminací výdrž min. 5 let). Na této tiskárně tiskneme standardně ve fotokvalitě 540x720dpi.

3. Laminátor Kala Profi - Veškeré motivy dle požadavku laminujeme na plně automatizovaném stroji KALA Profi šíře 160 cm s vyhřívaným válcem. Cílem laminace je zejména ochrana tisků proti poškrábání a proti UV záření.

4. Svářečku Leister UniPlan E ke svařování a lemování bannerů a automatickou kroužkovačku bannerů. Díky těmto špičkovým strojům, se kterými je čas snížen na minimum, poskytujeme tuto službu jako nadstandard zdarma!!

5. Řezačku NEOLT Electro Strong Trim Pro - Elektrická řezačka se dvěma rotačními noži pro ořez v obou směrech. Vzhledem k vysoké rychlosti řezání je u většiny zakázek tato služba jako nadstandard, zdarma, v ceně zakázky.

6. Dále disponujeme stroji Azon AG3200, Worker HQ a Worker S-320-6, což jsou stroje s hard solventními inkousty a tiskovou šíří 320cm. Tisky z těchto strojů jsou ve kvalitě 360dpi a určené do exterieru.


Dodání zpravidla do 48 hodin (dle vytíženosti a rozsahu zakázky).

Více informací v sekci Reklama » Velkoformátový tisk.

zpět do archivu

Nemám účet, chci se zaregistrovat.