Nacházíte se: UniMark » Aktuality » UniPromo / Reklamní předměty » Nový e-shop reklamních předmětů

UniPromo / Reklamní předměty

21/06 2019

Po více jak 2 leté intenzivní péči s vývojem našeho nového e-shopu reklamních předmětů oznamujeme jeho spuštění do plného provozu.

V našem e-shopu reklamních předmětů nově naleznete více jak 17.000 ks různých druhů produktů z našich pěti tištěných katalogů ve více jak 10.000 různých druhů barev a velikostí.

Více jak 1.000.000 ks zboží skladem Vám zajistí bezproblémový nákup s rychlým doručením.
V e-shopu nově naleznete především různé filtrace barev, velikostí textilu, skladových zásob, technologii potisku a mnoho dalších vychytávek, které Vám usnadní celý proces nákupu a výběr toho správného reklamního předmětu právě pro Vás.

Náš nový e-shop reklamních předmětů se tak řadí mezi jeden z největších v ČR a samozřejmostí je plně responzivní design, díky kterému si produkty můžete v klidu vybírat i ve Vašem mobilu či tabletu.

Na vyžádání Vám rádi zašleme také tištěné verze našich katalogů nebo se můžete na našich stránkách registrovat k jejich pravidelnému každoročnímu odběru.

Děkujeme Vám za dosavadní důvěru a spolupráci a těšíme se, že budeme Vaším partnerem v oblasti reklamy a tisku i nadále.

zpět do archivu

Nemám účet, chci se zaregistrovat.