Nacházíte se: UniMark » Grafické studio / UniGraf » Tiskoviny

Tiskoviny

V našem reklamním a grafickém studiu klademe velký důraz na služby související s tištěnou reklamou.
Nabízíme nejen vytvoření špičkového designu, ale i jeho předtiskovou přípravu (pre-press) a následně tisk.
Na základě našich znalostí a bohatých zkušeností z oblasti tiskové reklamy Vám ochotně poradíme jaký druh této reklamy zvolit pro Vaše potřeby! Rádi Vám nabídneme jak jednotlivé služby, tak kompletní projekt šitý na míru pro potřeby Vaší firmy nebo organizace.

Zpracujeme a vytiskneme v perfektní kvalitě Vaše produktové katalogy, firemní tiskopisy, propagační materiály, plakáty, výroční zprávy, desky s výsekem, časopisy, bružury a knihy nebo vizitky a jakékoli další materiály dle Vašeho přání. Ochotně Vám poradíme s výběrem vhodného papíru, vazby a dalšího dokončovacího zpracování Vaší zakázky (výseky, vazba, laminování, lakování...).

Pomůžeme Vám s výběrem tiskové technologie, kterou zvolit pro Vaši zakázku. Vždy Vám nabídneme to nejvhodnější řešení pro Vás z hlediska kvality, množství a ceny. Nabízíme Vám plnobarevný ofsetový tisk na kvalitních a osvědčených tiskových strojích; pro velký náklad Vašich tiskovin Vám zajistíme tisk na rotačce nebo naopak pro malé množství malonákladový digitální tisk. Pokud potřebujete velkoplošnou reklamu (billboardy, samolepky, bannery) jsme Vám schopni na našich výkonných strojích nabídnout digitální velkoformátový tisk ECO solventními inkousty s vysokou odolností proti slunečnímu záření, laminaci, podlepení nebo tisk na plastové materiály. Digitální technologie (malonákladový tisk, velkoformátový tisk) jsou finančně výhodné již od jednoho kusu zakázky.

Nemám účet, chci se zaregistrovat.