Kategorie zboží Filtrovat zboží
Barvy:
Cena:
od
do
Sklad:
zrušit filtr

Hodinky

Bluetooth® chytré hodinky Brains s dotykovým LCD displejem. Chytré hodinky LED jsou elektronické hodinky s 1,44" dotykovým displejem LCD a ještě mnohem více. Po připojení přes Bluetooth® mohou začít přijímat oznámení z Vašeho chytrého telefonu, což Vám umožní okamžitě se připojit a reagovat. S integrovaným reproduktorem a mikrofonem hodinky fungují také jako telefon, hudební přehrávač a dálkové ovládání aparátu. Vhodné pro každé ISO zařízení, které podporuje tyto funkce: Kalendář, Volání, Kalkulačka, Hodiny a Hudba. Plně kompatibilní s operačními systémy Android. Až 45 minut hovorů. Doba stand by až 120 hodin a doba nabíjení 1,5 hodiny. Velikost obrazovky: 4 x 5 cm. Dodává se v bílém dárkovém balení Avenue. Silikon.
637 Kč
579,70 Kč

Chytré hodinky s krokoměrem Get-fit. Silikonové chytré hodinky s kovovou sponou, tlačítky pro změnu nastavení a 5 místným LED displejem zobrazujícím čas, budík, počet kroků a spálené kalorie. Vhodné pro nastavení metrického systému. Dodává se v průhledném plastovém pouzdru pro snadné skladování a reklamní sdělení. Baterie jsou součástí dodávky. Silikon.
87,60 Kč
79,80 Kč

Hodinky s krokoměrem a měřením aktivity Get-Fitter. Silikonové chytré hodinky s plastovou přezkou na dva kolíky, tlačítka po straně a pětimístný LED displej ukazující čas, budík, počet kroků, spálené kalorie a srdeční tep. Vhodný pro nastavení metrického systému. Dodává se v průhledné plastové schránce pro snadné a pohodlné uložení i dekoraci. PP plast a silikon.
225,70 Kč
205,40 Kč

Inteligentní zařízení pro sledování sportovní aktivity Royal Fleet. Inteligentní zařízení pro sledování sportovní aktivity Royal Fleet je zařízení pro sledování aktivity s 2,44cm (0,96 palců) barevnou obrazovkou a mnohým dalším. Po připojení přes Bluetooth® dovede přijímat oznámení z chytrého telefonu, včetně textových zpráv, hovorů, upozornění ze sítí Twitter, Facebook a Skype. Zařízení pro sledování sportovní aktivity také obsahuje vestavěný monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, počítadlo kroků a spálených kalorií. Zařízení pro sledování sportovní aktivity vypočítá také každonoční vzorce hlubokého a lehkého spánku, které lze analyzovat v bezplatné aplikaci. S třídou ochrany IPX7 zaručující vodotěsnost lze zařízení pro sledování sportovní aktivity používat během všech činností, včetně plavání a běhu. Chytré hodinky průměrně vydrží 10 dní na jedno nabití. Tato doba se liší v závislosti na míře užívání. Doba nabíjení: 2 hodiny. Plast ABS.
740,90 Kč
674,20 Kč
Nemám účet, chci se zaregistrovat.