Kategorie zboží Filtrovat zboží
Barvy:
Cena:
od
do
Sklad:
zrušit filtr

Zvuk & obraz

Reproduktor Ripple. Rozšiřitelný reproduktor k posílení zvuku s vlastní dobíjecí baterií umožní až 2 hodiny přehrávání. Reproduktor zapojíte do jakéhokoli chytrého telefonu, tabletu či přehrávače s vestavěným audio výstupem 3,5 mm. Součástí dodávky je dobíjecí kabel USB a bílá lepenková krabice. ABS plast.
201,90 Kč
183,70 Kč

Reproduktor Bluetooth® Nano. Malé přenosné reproduktory od X-mini v širokém výběru barev, exkluzivní design. Chytřejší způsob, jak pustit svou zprávu do světa. Přehrajte si svou hudbu nebo jiné audio nahrávky z přístroje podporovaného Bluetooth® (dosah 10 metrů). Doba přehrávání až 6 hodin. Baleno v dárkové kazetě Avenue. Plast a silikon.
637 Kč
579,70 Kč

Sluchátka Midas Touch Bluetooth®. Kdo potřebuje tlačítka, když máte dotekovou obrazovku? Svou hudbu můžete ovládat jedním dotekem prstu na sluchátko. Při zapojení přes Bluetooth® si můžete užít až 12 hodin přehrávání. Součástí je kabel Micro USB k napájecímu kabelu USB a pomocný kabel. Bluetooth® má dosah 10 metrů (33 stop). ABS plast.
1 274,60 Kč
1 159,80 Kč

Hliníkový reproduktor Bluetooth® Greedo. Vychutnejte si hudbu a filmy, ať jste kdekoli. Jestliže zapojíte svůj přístroj kompatibilní s Bluetooth®, například iPhone, iPad nebo Android, s tímto přenosným reproduktorem o dosahu 10 metrů, můžete díky vestavěnému mikrofonu vést konferenční hovory na cestách nebo programy videorozhovorů, například přes Skype. Součástí je síťový kabel USB a 3,5 mm kabel line-in. Baleno v dárkové kazetě Avenue. Hliník.
337,40 Kč
307 Kč

Sluchátka Bluetooth® Buzz. Zahoďte kabel a přesto se zachová kvalita zvuku Vašich oblíbených sluchátek. Sluchátka Buzz Bluetooth® se připojí bezdrátově k jakémukoli kompatibilnímu zařízení s dosahem až do 10 metrů. Pružné háčky sluchátek dokonale sedí i při cvičení. Dále nabízejí vestavěnou funkci ovládání, která vám umožní přijímat hovory a ovládat hudbu. Bluetooth® má dosah 10 metrů (33 stop). ABS Plast.
690,20 Kč
628,10 Kč

Bluetooth® reproduktor Cube Outdoor. Venkovní reproduktor Elevate je vybaven nározuvzdornou trojitou vrstvou. S klasifikací IPX5 je reproduktor odolný vůči dešti nebo stříkající vodě. Obsahuje vestavěný mikrofon a prvky pro ovládání hudby. Obsahuje také kabel micro USB k nabíjecímu kabelu USB. Baleno v dárkové kazetě Elevate. Silikon a ABS plast.
1 115 Kč
1 014,60 Kč

Sluchátka Cadence Bluetooth® v pouzdře. Sluchátka Cadence Bluetooth® Vás zbaví kabelů a umožní Vám se snadno připojit k přístroji s Bluetooth® párováním. Cadence přináší jasný čistý zvuk a hluboké silné basové tóny. Sluchátka jsou vybavena vestavěným ovládáním hudby, díky němuž máte plnou kontrolu nad svou hudbou a přijímáním hovorů. Sluchátka Bluetooth® jsou skládací, lze je snadno vložit do přiloženého pouzdra. Pracovní dosah Bluetooth® je 10 metrů. Zahrnuje napájecí kabel Micro USB a 3,5 mm pomocný kabel. Dodává se v bílé dárkové kazetě Avenue. ABS plast.
770,30 Kč
701 Kč

Reproduktor a žárovka Zeus LED Bluetooth®. Vyměňte jakoukoli žárovku za tuto žárovku LED příští generace, která je navíc reproduktorem Bluetooth®. 6 W žárovka s LED vydrží svítit 45 000 hodin. Je na dálkové ovládání, kterým lze světlo spínat. Výkon 3 Watty. Bluetooth® má dosah 10 metrů. Rozměry dálkového ovladače jsou 8,6 x 4 x 0,77 cm. ABS plast.
1 168,70 Kč
1 063,50 Kč

Dřevěný reproduktor Seneca Bluetooth®. Reproduktor Seneca Bluetooth® je vyroben z pravého mahagonového dřeva a má vynikající kvalitu zvuku. Má 3W výkon a obsahuje lithium-polymerovou baterii 400 mAh. Součástí je dobíjecí kabel micro USB a 3,5mm přídavný kabel. Bluetooth® má dosah 10 metrů (33 stop). Tento reproduktor vám umožní až 3 hodiny přehrávání hudby při max. hlasitosti na jedno nabití. Dodáváno v bílé dárkové kazetě Avenue. Dřevo.
690,50 Kč
628,30 Kč

Magnetická sluchátka Martell Bluetooth®. Zapínání těchto sluchátek Bluetooth® je řízeno magnety. Po oddělení se sluchátka zapnou a po spojení magnetických sluchátek zpět k sobě se zase vypnou. Vestavěná funkce pro ovládání hudby a mikrofon Vám umožní ovládat hudbu a přijímat nebo odmítat hovory. Doba přehrávání je 3 hodiny při maximální hlasitosti. Sluchátka potřebují 1 hodinu, aby se plně nabila. Velikost průhledného pouzdra: 6 x 5,8 cm. ABS plast.
385,30 Kč
350,60 Kč
Nemám účet, chci se zaregistrovat.