Kategorie zboží Filtrovat zboží
Barvy:
Cena:
od
do
Sklad:
zrušit filtr

Zvuk & obraz

Sluchátka Chaos. Lehká skládací sluchátka s plochým kabelem typu noodle a ovladačem hudby (kompatibilní s iOS a Androidem) umožňují přeskakovat skladby, měnit hlasitost, či dokonce přijmout hovory, zatímco používáte svůj chytrý telefon, tablet či jiná audio zařízení. Sluchátka Chaos nabízejí polstrovanou čelenku a pohodlné polštářky na uši pro dlouhodobý poslech. Včetně tvarovaného pouzdra z EVA materiálu. V dárkové kazetě Avenue (vel.: 21 x 14,5 x 8,5 cm). ABS plast.
557,80 Kč
507,60 Kč

Sluchátka Jazz. Sluchátka exkluzivního designu v dekoračním hliníkovém pouzdru zajišťují prvotřídní kvalitu zvuku. Zabudované ovládání hudby umožňuje nastavit hlasitost, skladby a přijímat příchozí hovory (limitovaná funkčnost pro zařízení mimo iOS). Jsou uložena v přenosné schránce z tvarovaného materiálu EVA a zabalena v dárkové kazetě iFidelity (vel.: 8,3 x 8,3 x 8,3 cm). Kov.
530,60 Kč
482,80 Kč

Vibrační reproduktor Vigo. Jednoduše položte svůj mobilní telefon na rovný povrch a poslouchejte, jak se zvuk z vlastního reproduktoru zesiluje. Snadné použití. Nejsou nutná žádná bezdrátová nastavení ani kabely. Provoz vyžaduje 3 x AA baterie (nejsou součástí dodávky). Součástí balení je bílá lepenková krabice. ABS plast s měkčeným povlakem.
199,10 Kč
181,20 Kč

Sluchátka a rozbočovač SoundOff s pouzdrem. Dokonalé cestovní příslušenství! Sada obsahuje dvě sady sluchátek, hudební rozbočovač a pouzdro z materiálu EVA. Umožňuje dvěma lidem poslouchat současně jeden audiopřehrávač, každý vlastními sluchátky. Lze použít s chytrými telefony, tablety a všemi hudebními přehrávači s audio konektorem 3,5 mm. Délka kabelu: 110 cm. ABS plast a EVA obal.
146,20 Kč
133 Kč

Reproduktor Bluetooth® Swerve a NFC. Tento přenosný Bluetooth® reproduktor exkluzivního designu Vám zajistí kvalitní poslech, ať jste doma, v kanceláři nebo na cestách, jestliže jej připojíte k přístrojům s technologií Bluetooth® (dosah 10 metrů). Vyspělá technologie NFC (Near Field Communication) umožňuje spárovat přístroj pouhým poklepáním přístroje na stěnu reproduktoru. V dárkové kazetě iFidelity (vel.: 10,5 x 10 x 9,6 cm). ABS plast.
1 274,60 Kč
1 159,80 Kč

Reproduktor Bluetooth® Triton. Kvalitní zvuk v malém přenosném Bluetooth® reproduktoru. Přehrajte si svou hudbu nebo jiné audio nahrávky z přístroje podporovaného Bluetooth® (dosah 10 metrů). Vestavěný mikrofon Vám umožní konferenční hovor na cestách přes chytrý telefon nebo Skype. Součástí je síťový kabel USB a 3,5 mm kabel line-in. Baleno v dárkové kazetě Avenue. ABS plast.
796,30 Kč
724,70 Kč

Reproduktor Bluetooth® Padme. Vychutnejte si hudbu a filmy, ať jste kdekoli, jestliže zapojíte svůj přístroj kompatibilní s Bluetooth®, například iPhone, iPad nebo Android, s tímto přenosným reproduktorem Bluetooth® (dosah 10 metrů). Reproduktor Vám díky vestavěnému mikrofonu umožní přes Váš chytrý telefon konferenční hovory na cestách nebo programy videorozhovorů, například přes Skype. Součástí je síťový kabel USB a 3,5 mm kabel line-in. Baleno v dárkové kazetě Avenue. ABS plast.
955,60 Kč
869,60 Kč

Reproduktor Bluetooth® Naboo a NFC. S přenosným venkovním reproduktorem Naboo si můžete vychutnávat svou hudbu kdykoli a kdekoli. Reproduktor je certifikován IP65, což je zárukou účinné odolnosti vůči prachu či postříkání kapalinou. Drsný pogumovaný povrch zajišťuje vynikající ochranu před nárazem a poškrábáním. Součástí je zápěstní poutko, abyste měli svůj reproduktor stále po ruce. Až 10 hodin nepřetržité hudby přes přímý vstup (line-in) a až 6 hodin Bluetooth z jednoho nabití. Funkce NFC Vám umožní spárovat Váš přístroj podporovaný NFC jednoduchým poklepnutím přístroje o reproduktor. V dárkové kazetě Avenue. Pryž a kov.
1 540 Kč
1 401,40 Kč

Reproduktor Bluetooth® Sideswipe a NFC. Napěchovat pořádný zvuk do malého sbaleného prostoru je snadné díky tomuto přenosnému reproduktoru s technologií Bluetooth®. Dvě jednotky reproduktoru automaticky vyjedou po zapnutí ze své základny, aby zajistily dokonalý stereo poslech. Po vypnutí reproduktoru se zasunou zpět do svého chráněného kompaktního úložiště. V dárkové kazetě iFidelity (vel.: 18,3 x 8,2 x 7,8 cm). Exkluzivní design. Kov a ABS plast.
1 939 Kč
1 764,50 Kč

Reproduktor Warpt. Malý reproduktor kompaktních rozměrů s kroužkem na klíče a vlastní dobíjecí baterií umožní 4 hodiny nepřetržitého poslechu hudby. Reproduktor připojíte audio kabelem, který je součástí produktu, k chytrému telefonu, tabletu nebo jinému komunikačnímu či mediálnímu přístroji s audio výstupem 3,5 mm. Součástí dodávky je dobíjecí kabel USB, malý lanyard a bílá lepenková krabice. Hliník.
292,30 Kč
266 Kč

Reproduktor Ripple. Rozšiřitelný reproduktor k posílení zvuku s vlastní dobíjecí baterií umožní až 2 hodiny přehrávání. Reproduktor zapojíte do jakéhokoli chytrého telefonu, tabletu či přehrávače s vestavěným audio výstupem 3,5 mm. Součástí dodávky je dobíjecí kabel USB a bílá lepenková krabice. ABS plast.
201,90 Kč
183,70 Kč
Nemám účet, chci se zaregistrovat.