Kategorie zboží Filtrovat zboží
Barvy:
Cena:
od
do
Sklad:
zrušit filtr

Zvuk & obraz

Sluchátka Cronus Bluetooth®. Užijte si hudbu ze sluchátek napojených na přístroje s technologií Bluetooth® v pohodlné stereo kvalitě. Tato vysoce kvalitní skládací sluchátka pracují do vzdálenosti 10 m od Vašeho přístroje. Zabudovaná lithiová baterie vydrží nepřetržitě přehrávat hudbu až 10 hodin a potřebuje pouze 2,5 hod k plnému dobití. Vestavěný mikrofon s ovladači na sluchátkách umožňuje přijímat telefonické hovory, aniž byste museli vytahovat svůj chytrý telefon z kapsy. V dárkové kazetě Avenue. Hliník, plast a PU.
1 536,30 Kč
1 398 Kč

Sluchátka Enyo Bluetooth®. Užijte si hudbu z těchto pohodlných a kvalitních skládacích sluchátek napojených k přístrojům s technologií Bluetooth® ve stereo kvalitě. Umožňují bezdrátový a bezvadný poslech hudby (do vzdálenosti 10 m). Vestavěný mikrofon Vám umožní snadno přepínat mezi hudbou a telefonními hovory. Sluchátka Enyo sestávají z vestavěného mikrofonu, 3,5 mm audio vstupu a nastavitelné čelenky. V dárkové kazetě Avenue. ABS plast.
711,60 Kč
647,60 Kč

Sluchátka Optimus Bluetooth®. Tato skládací bezdrátová sluchátka exkluzivního designu vnášejí do hudebního výrazu prvek výstřednosti. Se sluchátky Optimus můžete streamovat hudbu z přístroje s technologií Bluetooth® (okruh 10 metrů); poskytují vám tak svobodu bezdrátové hudby bez kompromisů. Vestavěný mikrofon s ovladači na sluchátkách umožňuje přijímat telefonické hovory, aniž byste museli vytahovat svůj chytrý telefon z kapsy. Dodáváno v dárkové kazetě iFidelity (23,3 x 16,7 x 10,1 cm). ABS plast a metal.
1 707 Kč
1 553,40 Kč

Reproduktor Ripple. Rozšiřitelný reproduktor k posílení zvuku s vlastní dobíjecí baterií umožní až 2 hodiny přehrávání. Reproduktor zapojíte do jakéhokoli chytrého telefonu, tabletu či přehrávače s vestavěným audio výstupem 3,5 mm. Součástí dodávky je dobíjecí kabel USB a bílá lepenková krabice. ABS plast.
216,30 Kč
196,80 Kč

Sluchátka Bluetooth® Blurr. Tato sluchátka Bluetooth® typu pecka zajistí volnost pohybu a pohodlí bez překážejících kabelů. Exkluzivní design. Zabudované ovládání hudby umožňuje nastavit hlasitost, řídit skladby a přijímat příchozí hovory. Příslušenstvím jsou snímatelné klipy za ucho a přenosné pouzdro z materiálu EVA. Bluetooth® má dosah 10 metrů a umožní až 6 hodin přehrávání. Baleno v dárkové kazetě iFidelity (vel.: 9 x 9 x 8 cm). ABS plast.
996 Kč
906,40 Kč

Reproduktor Bluetooth® Nano. Malé přenosné reproduktory od X-mini v širokém výběru barev, exkluzivní design. Chytřejší způsob, jak pustit svou zprávu do světa. Přehrajte si svou hudbu nebo jiné audio nahrávky z přístroje podporovaného Bluetooth® (dosah 10 metrů). Doba přehrávání až 6 hodin. Baleno v dárkové kazetě Avenue. Plast a silikon.
682,50 Kč
621,10 Kč

Sluchátka Midas Touch Bluetooth®. Kdo potřebuje tlačítka, když máte dotekovou obrazovku? Svou hudbu můžete ovládat jedním dotekem prstu na sluchátko. Při zapojení přes Bluetooth® si můžete užít až 12 hodin přehrávání. Součástí je kabel Micro USB k napájecímu kabelu USB a pomocný kabel. Bluetooth® má dosah 10 metrů (33 stop). ABS plast.
1 365,60 Kč
1 242,70 Kč

Hliníkový reproduktor Bluetooth® Greedo. Vychutnejte si hudbu a filmy, ať jste kdekoli. Jestliže zapojíte svůj přístroj kompatibilní s Bluetooth®, například iPhone, iPad nebo Android, s tímto přenosným reproduktorem o dosahu 10 metrů, můžete díky vestavěnému mikrofonu vést konferenční hovory na cestách nebo programy videorozhovorů, například přes Skype. Součástí je síťový kabel USB a 3,5 mm kabel line-in. Baleno v dárkové kazetě Avenue. Hliník.
361,50 Kč
329 Kč

Bluetooth® reproduktor Cube Outdoor. Venkovní reproduktor Elevate je vybaven nározuvzdornou trojitou vrstvou. S klasifikací IPX5 je reproduktor odolný vůči dešti nebo stříkající vodě. Obsahuje vestavěný mikrofon a prvky pro ovládání hudby. Obsahuje také kabel micro USB k nabíjecímu kabelu USB. Baleno v dárkové kazetě Elevate. Silikon a ABS plast.
1 194,60 Kč
1 087,10 Kč

Sluchátka Cadence Bluetooth® v pouzdře. Sluchátka Cadence Bluetooth® Vás zbaví kabelů a umožní Vám se snadno připojit k přístroji s Bluetooth® párováním. Cadence přináší jasný čistý zvuk a hluboké silné basové tóny. Sluchátka jsou vybavena vestavěným ovládáním hudby, díky němuž máte plnou kontrolu nad svou hudbou a přijímáním hovorů. Sluchátka Bluetooth® jsou skládací, lze je snadno vložit do přiloženého pouzdra. Pracovní dosah Bluetooth® je 10 metrů. Zahrnuje napájecí kabel Micro USB a 3,5 mm pomocný kabel. Dodává se v bílé dárkové kazetě Avenue. ABS plast.
841,80 Kč
766 Kč
Nemám účet, chci se zaregistrovat.