Nacházíte se: UniMark » Webdesign / UniWebs » Redesign www stránek

Redesign www stránek

Redesign Vaší stávající prezentace se týká především pozitivních změn. Je dobré si uvědomit, čeho chcete pomocí redesignu stránek dosáhnout. Lidé si často pod pojmem "redesign" představují pouhou změnu grafiky, ale není tomu tak. My si pod pojmem redesign představujeme změn několik.

Než zainvestujete své peníze do dílčí rekonstrukce přemýšlejte,
zda jste neopomněli zvážit některé, z těchto potenciálních zlepšení:

Obměna grafického designu
Nejčastější důvod rekonstrukce; u vhodně navržených stránek se jedná o jednu z mála změn, které bývá finančně vhodné realizovat i samostatně.

Přidání prvků komunikace se zákazníkem
Objednávkové, kontaktní, vyhledávací formuláře, diskuze, uživatelská hodnocení, apod.

Přidání statických i dynamických sekcí
Hlavní síla webu spočívá v tom, že můžete prezentovat prakticky všechny informace o sobě i svých produktech, ale musíte je zákazníkovi vhodně "servírovat".

Zlepšení obsahu (web copywriting)
"Lidé zdůvodňují nákupní rozhodnutí fakty, ale činí nákupní rozhodnutí na základě pocitů." a slova, která prodávají se liší od těch, která jen popisují.

Vytvoření redakčního systému (CMS)
U většiny prezentací lze určitou úpravou získat strukturu, která umožní administraci stránek pomocí redakčního systému.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
Dílčími změnami lze dosáhnout měřitelných úspěchů - víme jak na to, ale pokud to s optimalizací starších stránek myslíte skutečně vážně, pak zvažte spíše tvorbu nových webových stránek.

Vytvoření e-shopu
Jde obvykle o změny natolik velké, že nejen původní stránky ale i některé firemní procesy musí být kompletně nahrazeny novými; zvažte rovněž, zda by pro Vaše potřeby nebyl nejvhodnější náš komponentový obchod.

Pokud přemýšlíte o redesignu své stávající prezentace, neváhejte se na nás obrátit. Provedeme podrobnou analýzu Vašich stránek a navrhneme Vám další postup.

Kontaktujte nás s Vašimi požadavky
Rádi s Vámi probereme Vaše potřeby a požadavky, na základě kterých budeme schopni stanovit přesnou cenu. 

Nemám účet, chci se zaregistrovat.