Kategorie zboží
Reklamní předměty

Chytré hodinky | Promo smart hodinky

Moderní chytré hodinky jsou výborný technologický dárek. Máme pro vás chytré hodinky, které jsou ideální jako firemní dárek. Chytré hodinky jsou ideální pro chytrou reklamu. Vaše logo nebo firemní slogan bude silně provázán s moderními technologiemi.

Filtrovat zboží
od
do
zrušit filtr

Multifunkční bluetooth chytré hodinky v kovovém pouzdře s 1,69" LCD dotykovým displejem, 180 mAh dobíjecí baterií a TPU řemínkem. Disponují několika funkcemi pro sledování zdraví a chytrými funkcemi, jako je srdeční frekvence, krevní tlak a kyslík, volání přes bluetooth, předpověď počasí, a monitor spánku a mnoho dalších. Lze připojit k chytrým telefonům s bezplatnou aplikací dostupnou pro iOS a Android. Včetně magnetické bezdrátové nabíječky s USB kabelem.
2 053,40 Kč
1 663,30 Kč

Multifunkční bluetooth chytré hodinky v kovovém pouzdře s 1,32" LCD dotykovým displejem, 300 mAh dobíjecí baterií a koženým řemínkem. Disponují několika funkcemi pro sledování zdravotního stavu a chytrými funkcemi, jako je monitor srdeční frekvence, krevního tlaku a kyslíku, bluetooth hovory, předpověď počasí, a monitor spánku kromě mnoha dalších.Lze připojit k chytrým telefonům s bezplatnou aplikací dostupnou pro iOS a Android.IP67 voděodolný.Včetně USB nabíjecího kabelu.Výrobek značky Antonio Miro.
2 074,80 Kč
1 680,60 Kč

Multifunkční bluetooth chytré hodinky v kovovém pouzdře s 1,3" LCD dotykovým displejem, 300 mAh dobíjecí baterií a TPU řemínkem. Včetně vestavěných bezdrátových bluetooth sluchátek s funkcí hands-free volání. Mají několik sledování zdraví a chytré funkce, jako je srdce monitor frekvence, krevního tlaku a kyslíku, bluetooth hovory, předpověď počasí a monitor spánku a mnoho dalších. Lze připojit k chytrým telefonům s bezplatnou aplikací dostupnou pro iOS a Android. Včetně USB nabíjecího kabelu. IP67 voděodolný. Včetně magnetické bezdrátové nabíječky s USB kabelu.
2 683,50 Kč
2 173,60 Kč

Multifunkční bluetooth chytré hodinky s 1,3" LCD dotykovým displejem, 180 mAh dobíjecí baterií a TPU řemínkem. Disponují několika funkcemi pro sledování zdraví a chytrými funkcemi, jako je monitor srdeční frekvence, krevního tlaku a kyslíku, bluetooth hovory, předpověď počasí a monitor spánku a ostatní. Lze připojit k chytrým telefonům pomocí bezplatné aplikace dostupné pro iOS a Android. Včetně nabíjecího kabelu USB.
467 Kč
378,30 Kč

Multifunkční bluetooth chytré hodinky v kovovém pouzdře s 1,32" LCD dotykovým displejem, 230 mAh dobíjecí baterií a PU koženým řemínkem. Disponují několika funkcemi pro sledování zdraví a chytrými funkcemi, jako je monitor srdeční frekvence, krevního tlaku a kyslíku, bluetooth hovory, předpověď počasí a monitor spánku kromě mnoha dalších. Lze připojit k chytrým telefonům pomocí bezplatné aplikace dostupné pro iOS a Android. Včetně nabíjecího kabelu USB.
1 779 Kč
1 441 Kč

Multifunkční bluetooth chytré hodinky v kovovém pouzdře s 1,32" TFT dotykovým displejem, 230 mAh dobíjecí baterií a řemínkem z nerezové oceli. S několika funkcemi pro sledování zdraví a chytrými funkcemi, jako je monitor srdeční frekvence, krevního tlaku a kyslíku, bluetooth hovory, předpověď počasí, a monitor spánku a mnoho dalších. Lze připojit k chytrým telefonům pomocí bezplatné aplikace dostupné pro iOS a Android.Včetně USB nabíjecího kabelu.
1 667,40 Kč
1 350,60 Kč

Multifunkční bluetooth chytré hodinky v kovovém pouzdře s 1,28" dotykovou obrazovkou, 230 mAh dobíjecí baterií a TPU páskem. S několika sledováním zdraví a chytrými funkcemi, jako je srdeční frekvence, krevní tlak a kyslík, volání přes bluetooth, předpověď počasí a spánek monitor kromě mnoha dalších.Lze připojit k chytrým telefonům pomocí bezplatné aplikace dostupné pro iOS a Android.Včetně USB nabíjecího kabelu.Produkt v limitované edici.
1 406,40 Kč
1 139,20 Kč

Multifunkční bluetooth chytré hodinky v kovovém pouzdře s 1,69" dotykovou obrazovkou, 180 mAh dobíjecí baterií a TPU páskem. S několika sledováním zdraví a chytrými funkcemi, jako je srdeční frekvence, krevní tlak a kyslík, volání přes bluetooth, předpověď počasí a spánek monitor kromě mnoha dalších.Lze připojit k chytrým telefonům pomocí bezplatné aplikace dostupné pro iOS a Android.Včetně USB nabíjecího kabelu.Produkt v limitované edici.
1 479,30 Kč
1 198,20 Kč

Multifunkční bluetooth chytré hodinky v kovovém pouzdře s 1,83" TFT dotykovým displejem, 180 mAh dobíjecí baterií a silikonovým řemínkem. Kromě toho mají několik funkcí pro sledování zdraví a chytré funkce, jako je monitor srdeční frekvence, krevního tlaku a kyslíku, bluetooth hovory a monitor spánku mnoho dalších. Lze připojit k chytrým telefonům pomocí bezplatné aplikace dostupné pro iOS a Android Včetně magnetické bezdrátové nabíječky s USB kabelem.
603,30 Kč
488,70 Kč
Nemám účet, chci se zaregistrovat.