Kongma termolahev RSS, černá (UM800145-10)
Zpět do kategorií
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Nezávazná poptávka
Počet kusů
Kód:
UM800145-10
Hlavní barva
Černá
Individuální váha zboží
350 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Recyklovaná nerezová ocel
Materiál 2
Plast (PP)
Rozměr
ø70×224 mm
Obsah
540 ml
Mytí v myčce
Ne
Použití v mikrovlnné troubě
Ne
Typ stěny
Dvoustěnný
Typ izolace
Vakuová izolace
Časová výdrž studené izolace
12 óra
Časová výdrž horké izolace
8 óra
Nepropustné / Odolné proti polití
Nepropustné
Typ balení
master carton
Množství
30 ks
Délka
44.5 cm
Šířka
25.5 cm
Výška
53 cm
Net weight
10.5 kg
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Laserové gravírování (E3)
Max. počet barev: 0
Max. rozměr: 20mm x 100mm ø 0mm
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Gravírování - tisk jmen (NE3)
Max. počet barev: 0
Technologie: Tampontisk (P3)
Max. počet barev: 2
Max. rozměr: 10mm x 70mm ø 0mm
Pozice: II. Vlastní vlnitá krabice
Technologie: Krabice z vlnité lepenky (CB5)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 355mm x 387mm ø 0mm
Pozice: III. Vlastní kraft vlnitá krabice
Technologie: Krabice z vlnité lepenky (CBK5)
Max. počet barev: Plnobarevný
Pozice: IV. Vlastní papírový pásek
Technologie: Papírový obal (PS4)
Max. rozměr: 358mm x 230mm ø 0mm
Pozice: V. Vlastní kraft papírový pásek
Technologie: Obal z kraftového papíru (PSK4)