Pumori termoska, tmavě šedá (UM800754-80)
Zpět do kategorií
Dvoustěnná nerezová termoska z recyklované nerezové oceli, 500 ml.
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Nezávazná poptávka
Počet kusů
Kód:
UM800754-80
Hlavní barva
Tmavě šedá
Individuální váha zboží
272 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Recyklovaná nerezová ocel
Rozměr
ø70×224 mm
Obsah
500 ml
Mytí v myčce
Ne
Použití v mikrovlnné troubě
Ne
Typ stěny
Dvoustěnný
Typ izolace
Vakuová izolace
Časová výdrž studené izolace
5 óra
Časová výdrž horké izolace
7 óra
Nepropustné / Odolné proti polití
Nepropustné
Typ balení
master carton
Množství
25 ks
Délka
41 cm
Šířka
41 cm
Výška
26 cm
Net weight
6.8 kg
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Laserové gravírování (E3)
Max. počet barev: 0
Max. rozměr: 38mm x 80mm ø 0mm
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Gravírování - tisk jmen (NE3)
Max. počet barev: 0
Max. rozměr: 38mm x 80mm ø 0mm
Technologie: Tampontisk (P3)
Max. počet barev: 2
Max. rozměr: 25mm x 50mm ø 0mm
Pozice: II. Dokola
Technologie: Rotační laser (ER1)
Max. rozměr: 100mm x 100mm ø 0mm
Pozice: II. Dokola
Technologie: Rotační laser (ER2)
Max. rozměr: 200mm x 100mm ø 0mm
Technologie: Rotační gravírování - Tisk jmen (NER1)
Technologie: Rotační gravírování - Tisk jmen (NER2)
Technologie: Rotační UV LED tisk - Tisk jmen (NRUV)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 200mm x 160mm ø 0mm
Technologie: Rotační sítotisk (RS2)
Max. počet barev: 1
Max. rozměr: 190mm x 120mm ø 0mm
Technologie: Rotační UV Tisk (RUV)
Max. počet barev: Plnobarevný
Pozice: III. Víčko
Max. rozměr: 0mm x 0mm ø 40mm
Pozice: III. Víčko
Max. rozměr: 0mm x 0mm ø 40mm
Technologie: Tampontisk (P3)
Max. počet barev: 2
Max. rozměr: 0mm x 0mm ø 40mm
Pozice: IV. Vrchní část
Technologie: Epoxidová pryskyřice (DO3)
Max. rozměr: 0mm x 0mm ø 39mm
Pozice: V. Vlastní vlnitá krabice
Technologie: Krabice z vlnité lepenky (CB3)
Max. rozměr: 335mm x 390mm ø 0mm
Pozice: VI. Vlastní kraft vlnitá krabice
Technologie: Krabice z vlnité lepenky (CBK3)
Pozice: VII. Vlastní papírový pásek
Technologie: Papírový obal (PS4)
Max. rozměr: 341mm x 238mm ø 0mm
Pozice: VIII. Vlastní kraft papírový pásek
Technologie: Obal z kraftového papíru (PSK4)