Boohoo bambusový kartáček na zuby, černá (UM809567-10)
Zpět do kategorií
Přírodní bambusový kartáček na zuby s nylonovými štětinami v papírové krabičce.
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Nezávazná poptávka
Počet kusů
Kód:
UM809567-10
Hlavní barva
Černá
Vedlejší barva
přírodní
Individuální váha zboží
10.5 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Bambus
Rozměr
175×13×5 mm
Materiál 2
Nylon
Typ balení
inner carton
Množství
50 ks
Typ balení
master carton
Množství
1000 ks
Délka
47.5 cm
Šířka
39 cm
Výška
49 cm
Net weight
10.5 kg
Pozice: I. Držadlo - přední strana
Technologie: Laserové gravírování (E1)
Max. počet barev: 0
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm
Technologie: Gravírování - tisk jmen (NE1)
Max. počet barev: 0
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm
Technologie: Tampontisk (P2)
Max. počet barev: 2
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm
Pozice: II. Držadlo - zadní strana
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm
Technologie: Tampontisk (P2)
Max. počet barev: 2
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm
Pozice: III. Krabička
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm
Pozice: IV. Vlastní kartonová krabice
Technologie: Kartonová krabice (PB1)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 81mm x 244mm ø 0mm
Pozice: V. Vlastní kraft kartonová krabice
Technologie: Kraftová kartonová krabice (PBK1)
Max. počet barev: Plnobarevný