Guardian RABS osobní alarm na klíče, černá (UM864144-10)
Zpět do kategorií
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Technologie potisku:
Nezávazná poptávka
Počet kusů
DALŠÍ BARVY
Kód:
UM864144-10
Hlavní barva
Černá
Individuální váha zboží
27.5 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Recyklovaný ABS
Materiál 2
Kov
Rozměr
65×39×22 mm
Úroveň jasu
8 lumen
Typ balení
inner carton
Množství
50 ks
Typ balení
master carton
Množství
200 ks
Délka
19.5 cm
Šířka
28.5 cm
Výška
48 cm
Net weight
5.5 kg
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Tampontisk (P3)
Max. počet barev: 4
Max. rozměr: 20mm x 10mm ø 0mm
Pozice: II. Zadní strana
Technologie: Tampontisk (P3)
Max. počet barev: 4
Max. rozměr: 30mm x 20mm ø 0mm
Pozice: III. Vlastní kartonová krabice
Technologie: Kartonová krabice (PB2)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 151mm x 151mm ø 0mm
Pozice: IV. Vlastní kraft kartonová krabice
Technologie: Kraftová kartonová krabice (PBK2)
Max. počet barev: Plnobarevný