Zencall antistresový přívěšek na klíče RABS, černá (UM800189-10)
Zpět do kategorií
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Technologie potisku:
Nezávazná poptávka
Počet kusů
Kód:
UM800189-10
Hlavní barva
Černá
Individuální váha zboží
16.6 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Recyklovaný ABS
Materiál 2
Kov
Rozměr
20×69×16 mm
Typ balení
master carton
Množství
500 ks
Délka
48 cm
Šířka
29 cm
Výška
28 cm
Net weight
8.3 kg
Pozice: I. Levá strana
Technologie: UV LED tisk - Tisk jmen (NUVB)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 60mm x 10mm ø 0mm
Pozice: I. Levá strana
Technologie: Tampontisk (P1)
Max. počet barev: 4
Max. rozměr: 60mm x 10mm ø 0mm
Technologie: UV LED tisk (UVB)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 60mm x 10mm ø 0mm