Oiban pokladnička prasátko, růžová (UM741698-25)
Zpět do kategorií
Plastová pokladnička prasátko, s oddělitelným rypáčkem pro otevření.
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
Není skladem
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Není skladem
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Technologie potisku:
Nezávazná poptávka
Počet kusů
Kód:
UM741698-25
Hlavní barva
Růžová
Individuální váha zboží
75 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Plast
Rozměr
100×75×80 mm
Typ balení
inner carton
Množství
10 ks
Typ balení
master carton
Množství
100 ks
Délka
51 cm
Šířka
41 cm
Výška
34 cm
Net weight
7.5 kg
Pozice: I. Vrchní část
Technologie: Tampontisk (P2)
Max. počet barev: 1
Max. rozměr: 25mm x 15mm ø 0mm
Pozice: II. Levá strana
Technologie: Tampontisk (P2)
Max. počet barev: 1
Max. rozměr: 25mm x 15mm ø 0mm
Pozice: III. Pravá strana
Max. rozměr: 25mm x 15mm ø 0mm
Pozice: IV. Vlastní vlnitá krabice
Technologie: Krabice z vlnité lepenky (CB2)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 432mm x 264mm ø 0mm
Pozice: V. Vlastní kraft vlnitá krabice
Technologie: Krabice z vlnité lepenky (CBK2)
Max. počet barev: Plnobarevný