Leaflet čajítko, černá (UM800188-10)
Zpět do kategorií
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Technologie potisku:
Nezávazná poptávka
Počet kusů
Kód:
UM800188-10
Hlavní barva
Černá
Individuální váha zboží
20 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Nerezová ocel
Materiál 2
Recyklovaný ABS
Rozměr
40×60×38 mm
Mytí v myčce
Ano
Typ balení
inner carton
Množství
50 ks
Typ balení
master carton
Množství
200 ks
Délka
46 cm
Šířka
34 cm
Výška
23 cm
Net weight
4 kg
Pozice: I. Klip
Technologie: Tampontisk (P2)
Max. počet barev: 4
Max. rozměr: 10mm x 40mm ø 0mm