Macchiato RABS napěňovač mléka, černá (UM864121-10)
Zpět do kategorií
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
Není skladem
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Není skladem
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Nezávazná poptávka
Počet kusů
DALŠÍ BARVY
Kód:
UM864121-10
Hlavní barva
Černá
Individuální váha zboží
132.91667 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Recyklovaný ABS
Rozměr
ø34×225 mm
Vestavěná dobíjecí baterie
Ano
Kapacita baterie
500 mAh
Včetně USB kabelu
Ano
Typ balení
master carton
Množství
120 ks
Délka
59 cm
Šířka
26 cm
Výška
50 cm
Net weight
15.95 kg
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Tampontisk (P2)
Max. počet barev: 4
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Vinylová samolepka (VS)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 50mm x 20mm ø 0mm
Pozice: II. Zadní strana
Technologie: Tampontisk (P2)
Max. počet barev: 4
Max. rozměr: 50mm x 10mm ø 0mm