Refelt Courier RPET plstěná brašna, tmavě šedá (UM800572-80)
Zpět do kategorií
RPET plstěná brašna na notebook s nastavitelným ramenním popruhem. Vhodné pro notebooky do 15". S výrazným štítkem RPET.
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Technologie potisku:
Nezávazná poptávka
Počet kusů
Kód:
UM800572-80
Hlavní barva
Tmavě šedá
Individuální váha zboží
160 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Recyklovaný PET polyester
Rozměr
360×270×80 mm
Typ balení
master carton
Množství
50 ks
Délka
40 cm
Šířka
35 cm
Výška
57 cm
Net weight
8 kg
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Digitální transfer (DTC)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 200mm x 150mm ø 0mm
Pozice: I. Přední strana
Technologie: Digitální tisk - Tisk jmen (NDTC)
Max. počet barev: Plnobarevný
Technologie: Transfer (TC)
Max. počet barev: 8