Slippu batoh na notebook RPET, tmavě šedá (UM808218-80)
Zpět do kategorií
Vodotěsný tenký batoh na notebook RPET s přihrádkou na notebook (15") na zip a přední kapsou na zip. S polstrovanými zády a ramenními popruhy. Polyester 600D RPET potažený PU, s výrazným štítkem RPET.
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Technologie potisku:
Nezávazná poptávka
Počet kusů
Kód:
UM808218-80
Hlavní barva
Tmavě šedá
Individuální váha zboží
300 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
600D Recyklovaný PET polyester
Materiál 2
PU kůže
Rozměr
290×390×35 mm
Nosnost vaku
5 kg
Obsah batohu
5 l
Typ balení
master carton
Množství
25 ks
Délka
33 cm
Šířka
44 cm
Výška
55 cm
Net weight
7.5 kg
Pozice: I. Nad kapsu
Technologie: Digitální transfer (DTC)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 200mm x 80mm ø 0mm
Pozice: I. Nad kapsu
Technologie: Digitální tisk - Tisk jmen (NDTC)
Max. počet barev: Plnobarevný
Technologie: Transfer (TC)
Max. počet barev: 8
Pozice: II. Kapsa
Max. rozměr: 150mm x 80mm ø 0mm
Pozice: II. Kapsa
Technologie: Transfer (TC)
Max. počet barev: 8