Takeboo RPET deštník, černá (UM808416-10)
Zpět do kategorií
ZBOŽÍ BEZ POTISKU
Termín dodání
U Vás spedicí GLS:
U Vás spedicí GLS Parcelshop:
Katalogová cena bez DPH:
E-shop cena:
E-shop cena s DPH:
Prodej pouze na IČ pro firmy a instituce.
Počet kusů
ZBOŽÍ S POTISKEM
Termín dodání:
do 7 až 14 dnů
Nezávazná poptávka
Počet kusů
DALŠÍ BARVY
Kód:
UM808416-10
Hlavní barva
Černá
Individuální váha zboží
416.66667 g
Země původu
CN
Tariff number
Materiál 1
Bambus
Materiál 2
Recyklovaný PET pongee 190T
Rozměr
ø1050×860 mm
Panely deštníku
16 panel
Mechanika deštníků
Manuální
Včetně pouzdra na deštníky
Ano
Deštník - větruodolný
Ano
Štítek
Se štítkem
Materiál 3
Sklolaminát
Typ balení
inner carton
Množství
12 ks
Typ balení
master carton
Množství
36 ks
Délka
88 cm
Šířka
16 cm
Výška
33 cm
Net weight
15 kg
Pozice: I. Panel 1
Technologie: Digitální transfer (DTD)
Max. počet barev: Plnobarevný
Max. rozměr: 125mm x 55mm ø 0mm
Pozice: I. Panel 1
Technologie: Digitální tisk - Tisk jmen (NDTD)
Max. počet barev: Plnobarevný
Technologie: Sítotisk (S3)
Max. počet barev: 1
Max. rozměr: 120mm x 50mm ø 0mm
Technologie: Transfer (TD)
Max. počet barev: 8
Pozice: II. Panel 3
Pozice: II. Panel 3
Technologie: Sítotisk (S3)
Max. počet barev: 1
Technologie: Transfer (TD)
Max. počet barev: 8
Pozice: III. Panel 5
Pozice: III. Panel 5
Pozice: IV. Panel 7
Pozice: IV. Panel 7
Pozice: V. Panel 9
Pozice: V. Panel 9
Pozice: VI. Panel 11
Pozice: VI. Panel 11
Pozice: VII. Panel 13
Pozice: VII. Panel 13
Pozice: VIII. Panel 15
Pozice: VIII. Panel 15
Pozice: IX. Držadlo
Technologie: Laserové gravírování (E3)
Max. počet barev: 0
Max. rozměr: 80mm x 10mm ø 0mm
Pozice: IX. Držadlo
Technologie: Gravírování - tisk jmen (NE3)
Max. počet barev: 0
Max. rozměr: 80mm x 10mm ø 0mm
Pozice: X. Spodní část
Technologie: Epoxidová pryskyřice (DO1)
Max. rozměr: 0mm x 0mm ø 25mm